رییس دادگستری پلدختر مطرح کرد: راهپیمایی همراه با سلب آسایش عمومی جرم است

تاریخ انتشار : 4 آذر 1398, 00:00
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز، اکبر رشیدی روز یکشنبه از حضور پرشور مردم پلدختر در راهپیمایی جهت محکوم کردن مخلان امنیت تقدیر کرد و اظهار داشت: مردم باید مسئوولان را یاری کنند تا با با افرادخاطی در برهم زدن آرامش وامنیت برخورد شود.

رییس دادگستری پلدختر گفت: طبق اصل بیست و هفتم قانون اساسی صرف تشکیل اجتماعات و راهپیمایی ها، بدون حمل سلاح، به شرط آن که مخل به مبانی اسلام نباشد، آزاد است.

رشیدی یادآورشد: همچنین چنانچه راهپیمایی موجب اخلال در رسیدن کارمندان به محل کار و بالعکس و یا با هیاهو و جنجال موجب سلب آسایش عمومی و اخلال در کار کسبه و بازاریان ایجادکند،جرم محسوب شده و قابل مجازات است.

وی افزود: افرادی که خودروهای خود را در مسیر تردد عموم و دور برگردانها خاموش نموده و باعث راه بندان شدند و جلویِ خودروهای عبوری را سد کنند به طورقطع، عملشان از مصادیق مجرمانه است و دستگاه قضا در خصوص چنین افرادی اغماض نخواهد کرد.

رییس دادگستری پلدختر خاطرنشان کرد: دستگاه قضایی در این شهرستان  با همکاری مردم، نیروهای امنیتی، اطلاعاتی و انتظامی، به پرونده هایِ مخلان نظم با دقت رسیدگی و هر کسی را با رعایت موازین قانونی و بر اساس اقدامات خود مورد محاکمه و مجازات قرار خواهد داد/ ایرنا



لینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=1244

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود