معاون سیاسی و امنیتی استانداری لرستان مطرح کرد: انتخاباتی سالم و قانون‌مند در استان برگزار خواهیم کرد

تاریخ انتشار : 28 آبان 1398, 16:32
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز، محمود ثمینی در مراسم افتتاح ساختمان جدید خیر ساز کتابخانه عمومی شهدای کوهدشت با اشاره به اهمیت علم و سواد از منظر الهی، اظهار داشت: پیامبران در جهت آگاه‌سازی و مشخص کردن مسیر هدایت الهی نیاز به آگاه کردن مردم‌دارند و آگاه‌سازی و مطلع کردن مردم بابی سوادی و کم‌سوادی امکان‌پذیر نیست.

وی افزود: هر جا که مردم باسوادی داشته باشیم، مشکلی نداریم و در بحث انتخابات نیز نگران نیستیم چراکه مردم فهیم بوده و کسانی که در امر آگاه‌سازی مردم گام برمی‌دارند افراد ارزشمندی هستند.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری لرستان اظهار داشت: امروز به خاطر افتتاح مرکزی که می‌تواند در افزایش آگاهی مردم، جوانان، دانشگاهیان و... مورد بهره‌برداری قرار گیرد، حضور داریم و در این زمینه از بانک پاسارگاد تقدیر کرده و امیدواریم بازهم این موارد توسط دولت و خیرین توسعه یابد.

ثمینی تصریح کرد: ثبت‌نام داوطلبین انتخابات مجلس یازدهم شورای اسلامی، دهم آذرماه آغاز می‌شود، دولت، وزارت کشور و استانداری لرستان در برگزاری انتخاباتی سالم، بی‌طرفانه، قانون‌مند و بانشاط مصمم می‌باشد و مردم عزیز استان نیز آگاه هستند و در زمینه برگزاری انتخاباتی قانون‌مند، همراهی کامل را می‌کنند.

وی اشاره‌ای به اغتشاشات اخیر در لرستان داشت و گفت: این افراد فرصت‌طلبانی بودند که دلسوز مردم نبوده و با تخریب چهره مردم، منابع مالی و بیت‌المال خط دشمنان نظام را دنبال کردند، مردم لرستان با آگاهی خوب و کامل، با این افراد همراهی نکردند/ فارسلینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=1229

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود