امروز: پنج شنبه، 3 فروردین 1402
پلدخترنیوز » اخبار » اخبار اجتماعی » فرماندار خرم‎آباد مطرح کرد: برخورد قاطع با متخلفان انتخاباتی/ انتخابات یک پروژه ملی و حیثیتی برای نظام است/ نامزدهای انتخاباتی طرفداران خود را به رعایت قانون توصیه کنند

فرماندار خرم‎آباد مطرح کرد:

فرماندار خرم‎آباد مطرح کرد: برخورد قاطع با متخلفان انتخاباتی/ انتخابات یک پروژه ملی و حیثیتی برای نظام است/ نامزدهای انتخاباتی طرفداران خود را به رعایت قانون توصیه کنند

کد خبر: 1208
  • 5
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز، جعفر طولابی روز یکشنبه در شورای اداری شهرستان با اشاره به برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی در دوم اسفندماه امسال افزود: داوطلبان باید بر مبنای قانون حرکت کرده و این مهم را در تمامی مراحل انتخابات رعایت کنند.

وی با تاکید بر حفظ فضای همدلی و مشارکت حداکثری در انتخابات تصریح کرد: طرفداران نامزدها نیز باید به دور از هرگونه ایجاد تنش، تنها برای کاندیدای مورد نظر خود تبلیغ کرده و ار فعالیت های ضدتبلیغی اجتناب نمایند.

وی رسانه ها را رکن دیگر انتخابات برشمرد و ادامه داد: اصحاب رسانه باید از ایجاد التهاب در فضای انتخاباتی جلوگیری کنند چراکه نباید امنیت جامعه و آسایش مردم را با حرکات جنجالی به خطر انداخت.

وی اضافه کرد: انتخابات یک پروژه ملی و حیثیتی برای نظام است و همه وظیفه دارند مقدمات برگزاری سالم و شکوهمند این رویداد مهم را به بهترین نحو فراهم کنند تا تمامی جریانها، احزاب مختلف و تشکل های سیاسی در این راستا حضور داشته باشند.

طولابی تمامی این موارد را در گرو وحدت و همدلی دست اندرکاران انتخابات و اقشار مختلف دانست و گفت: حفظ بی طرفی و عدم جانبداری مدیران دولتی و افراد فعال در برگزاری این رویداد سیاسی موجب جلب اعتماد مردم  و مشارکت حداکثری آنها می شود.

وی تبعیت از راهبردهای نظم جمهوری اسلامی در برگزاری انتخابات را ضروری دانست و بیان کرد: نباید کمترین شائبه ای از ناحیه مجریان در برگزاری انتخابات ایجاد شود  و مردم باید مطمن شوند از آرای آنها صیانت خواهد شد.

فرماندار خرم آباد تاکید کرد: بر اساس ماده ۱۱ قانون انتخابات، دستگاه های دولتی مکلف هستند بر اساس درخواست استاندار، فرماندار و بخشدار امکانات مورد درخواست و نیروی انسانی را برای برگزاری هرچه بهتر انتخابات در اختیار قرار دهند.

طولابی با اشاره به برخورد قاطع با متخلفان انتخاباتی تصریح کرد: نباید اجازه داد افرادی از امکانات دولتی سواستفاده کرده و از این شرایط، بهره برداری خاص کنند چراکه به جانبداری و یا تقابل با نامزدها متهم می شوند/ ایرنا

دسته بندی: اخبار / اخبار اجتماعی
تبلیغ

نظر شما

  • نظرات ارسال شده شما، پس از بررسی و تأیید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی‌شود
برای کد جدید روی آن کلیک کنید