امروز: شنبه، 5 فروردین 1402
پلدخترنیوز » اخبار » اخبار فرهنگی هنری » استاندار لرستان در مراسم افتتاحیه جشنواره فرهنگ اقوام مطرح کرد: برپایی جشنواره اقوام در لرستان سبب پیوند اقوام ایرانی شده‌است/ برنامه‌های حوزه صنایع‌دستی در استان تقویت می‌شود

استاندار لرستان در مراسم افتتاحیه جشنواره فرهنگ اقوام مطرح کرد:

استاندار لرستان در مراسم افتتاحیه جشنواره فرهنگ اقوام مطرح کرد: برپایی جشنواره اقوام در لرستان سبب پیوند اقوام ایرانی شده‌است/ برنامه‌های حوزه صنایع‌دستی در استان تقویت می‌شود

کد خبر: 1205
  • 1
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز، سیدموسی خادمی عصر امروز در مراسم افتتاحیه جشنواره فرهنگ اقوام که در مجموعه فرهنگی تاریخی قلعه فلک‌الافلاک برگزار شد، اظهار داشت: این جشنواره سبب‌شده که اقوام مختلف کشور در لرستان گرد هم آیند و خوبی‌ها و مهربانی‌های ایران را به همدیگر نشان دهند.

وی افزود: افتخار میزبانی از اقوام مختلف ایران در لرستان سبب خوشحالی ماست و امیدواریم در این مدت بتوانیم خاطره‌های خوبی را از این استان برای آنان فراهم کنیم.

استاندار لرستان با اشاره به حضور معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی در جشنواره فرهنگ اقوام عنوان کرد: ان‌شاءالله این حضور کمک خواهد کرد تا ما بتوانیم برنامه‌های مربوط به صنایع‌دستی را به‌طور خاص و برنامه‌های وزارت گردشگری را به‌صورت کلی  در این استان بیش‌تر تقویت کنیم.

وی با اشاره به تنوع فرهنگ‌ها و اقوام ایرانی بیان کرد: برپایی جشنواره فرهنگ اقوام سبب می‌شود که اقوام ایران بیش‌تر همدیگر را بشناسند و از این طریق روش‌های همکاری با هم را برای سربلندی ایران کشف کنند.

خادمی گفت: انجام کارهای مشترک بین اقوام مختلف می‌تواند به یک تبادل و دادوستد اقتصادی منجر شود، در این برنامه‌ها هر استانی به توانمندی‌ها خود پی برده و نیز تبادل اقتصادی که لازمه اقتصاد درون‌زاست فراهم می‌شود.

استاندار لرستان خاطرنشان کرد: دستاوردهای اقتصادی و فرهنگی زمینه ایجاد نشاط را در این استان فراهم کرده و فرصتی را برای شادی‌ مردم ایجاد می‌کند/ تسنیم

تبلیغ

نظر شما

  • نظرات ارسال شده شما، پس از بررسی و تأیید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی‌شود
برای کد جدید روی آن کلیک کنید