فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی لرستان خبر داد: کشف ۸تُن زغال در استان/ بیشترین کشفیات زغال مربوط به پلدختر و خرم‌آباد است/ برای حفاظت از منابع طبیعی با کمبود نیروی انسانی و تجهیزات مواجه هستیم

تاریخ انتشار : 12 آبان 1398, 20:21
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز، شیرمحمد مهرنیا با اشاره به اینکه بیشترین کشفیات زغال مربوط به پلدختر و خرم‌آباد است، اظهار داشت: در هفت ماهه اول سال جاری 8 هزار کیلوگرم زغال کشف شده است.

وی افزود: پرونده مجرمان تشکیل و مرجع قضایی به این پرونده‌ها رسیدگی کرده است.

فرمانده یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی لرستان در پاسخ به این پرسش که آیا مجازات قاچاقچیان زغال بازدارنده است، توضیح داد: قوانین قدیمی است و به نظر می‌رسد قانون باید مجازات سختگیرانه‌تری اعمال کند.

مهرنیا گفت: فصل پاییز قاچاق زغال در استان لرستان افزایش بیشتری پیدا می‌کند.

وی گفت: ما در همه مناطق گشت‌های ایست و بازرسی داریم اما با کمبود نیروی انسانی‌و تجهیزات مواجه هستیم، این در حالی است که اگر نیروی انسانی و‌ تجهیزات افزایش پیدا کند با کاهش  قاچاق زغال روبرو خواهیم بود.

فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی لرستان با تاکید بر نقش مشارکت مردم و جوامع محلی در جلوگیری از قاچاق زغال و‌ دیگر جرائم منابع طبیعی خاطر نشان کرد: شماره تلفن ۱۵۰۴ همواره آماده شنیدن گزارشات مردمی در خصوص تهدیدات منابع طبیعی است/ فارسلینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=1194

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود