امروز: یکشنبه، 16 بهمن 1401
پلدخترنیوز » اخبار » اخبار اجتماعی » جانشین فرمانده سپاه استان در مراسم تودیع و معارفه فرمانده جدید سپاه ناحیه پلدختر مطرح کرد: آمار قابل تامل عزل و نصب‌های سیاسی/ پیشبرد اهداف انقلاب در گرو به کارگیری افراد متخصص در حوزه های مختلف است

جانشین فرمانده سپاه استان در مراسم معارفه فرمانده سپاه ناحیه پلدختر مطرح کرد:

جانشین فرمانده سپاه استان در مراسم تودیع و معارفه فرمانده جدید سپاه ناحیه پلدختر مطرح کرد: آمار قابل تامل عزل و نصب‌های سیاسی/ پیشبرد اهداف انقلاب در گرو به کارگیری افراد متخصص در حوزه های مختلف است

کد خبر: 1167
  • 1
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز؛ سردار حبیب الله توکلی ظهر امروز در مراسم معارفه فرمانده سپاه ناحیه پلدختر اظهار داشت: مردم در کمک رسانی به سیل زدگان پلدختر پیشتاز بودند؛ بیش از صدها گروه جهادی با تخصص های گوناگون وارد شهر شدند و به مردم سیل زده کمک کردند.

وی افزود: عملکردها نباید با گزارش های نمایشی وآماری نشان داده شود بلکه در امر خدمات رسانی و امداد ونجات، نیروهای مسلح ناجا و ارتش در کنار دستگاه های اجرایی در کشور خوب عمل کردند.

جانشین فرمانده سپاه استان لرستان بیان کرد: با ارائه اقلام آمادی، مهندسی وامدادی توسط نیروهای مسلح در جهت کمک به سیل زدگان در استان های خوزستان، گلستان و لرستان در ساعات اولیه سیلاب کمک رسانی خوبی صورت گرفت.

وی عنوان کرد: عزل ونصب و جابه‌جایی افراد توسط سیاسیون بیشترین وظیفه برای افراد انتخاب شده است که نیازمند این بوده در انتخاب ها به پارامتر انقلابی گری وجهادی بیشتر توجه شود.

سردار توکلی با اشاره به آمارهای قابل تامل سیاسی در کشور گفت: سال ۹۶ جابه جایی ها در ۲۸ استان بررسی شد، ۲۷ معاون استاندار، ۳۰۰ فرماندار در این سال ها تغییر و جابه جا  شدند که حجم این تغییر و تحولات در کشور تامل برانگیز است.

وی گفت: چه کاری مگر می خواهیم انجام دهیم که افرادی که شورای نگهبان برای حضور در انتخابات صلاحیت آنها را رد کرده ولی باز به عنوان مسئول مرتبط بر انتخابات منصوب می شوند؛ توان سیاسی برای پیشبرد اهداف انقلاب و توسعه کشور، به کارگیری افراد توانمند و متخصص در حوزه های مختلف است/ سفیر افلاک

دسته بندی: اخبار / اخبار اجتماعی
تبلیغ

نظر شما

  • نظرات ارسال شده شما، پس از بررسی و تأیید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی‌شود
برای کد جدید روی آن کلیک کنید