مدیر کل بنیاد مسکن استان اردبیل خبر داد: پیشرفت ۶۰ درصدی واحدهای احداثی در مناطق سیل‌زده معمولان/ تعمیر ۱۴۰۰ واحد مسکونی در مناطق سیل‌زده بخش معمولان استان لرستان به پایان رسید

تاریخ انتشار : 29 مهر 1398, 12:49
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز؛ فرهاد سبحانی ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: بنیاد مسکن استان اردبیل، معین خدمت‌رسانی به مردم منطقه سیل‌زده بخش معمولان و ۱۲۵ روستای این بخش بوده که از اواخر فروردین ماه سال‌جاری فعالیت گسترده خود را در این بخش آغاز کرده است.

وی از احداث ۲۵۰ واحد شهری و ۸۰۰ واحد مسکونی روستایی در مناطق سیل‌زده معمولان لرستان توسط بنیاد مسکن استان اردبیل خبر داد و گفت: عملیات احداث واحدهای مسکونی همچنان ادامه دارد و از  پیشرفت فیزیکی ۶۰ درصدی  برخوردار است.

مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی  استان اردبیل تصریح کرد: تعمیر یک‌هزار و ۴۰۰ واحد مسکونی در شهر و ۱۲۵ روستای بخش معمولان استان لرستان به اتمام رسیده است.

سبحانی با اشاره به روند احداث واحدهای احداثی در مناطق روستایی و شهری بخش معمولان استان لرستان، افزود: ۶۰۰ واحد از مجموع ۸۰۰ واحد روستایی به مراحل پایانی رسیده و ۴۰ واحد از مجموع  ۲۵۰ واحد مسکونی شهری نیز  در مراحل پایانی است.

وی از بسیج امکانات و نیروی انسانی بنیاد مسکن استان برای خدمت‌رسانی به مردم مناطق سیل‌زده معمولان خبر داد و بیان کرد: هم اکنون ۶۰ نفر از کارکنان اداره کل بنیاد مسکن استان با بسیج امکانات و ماشین‌آلات اداره کل در حال خدمت‌رسانی به مردم این منطقه سیل‌زده هستند.

مدیر کل بنیاد مسکن استان اردبیل با قدردانی از همکاری و هم‌افزایی گروه‌های جهادی استان با بنیاد مسکن اردبیل در مناطق سیل‌زده معمولان لرستان، گفت: طرح ایمن‌سازی در شهر معمولان و ۸ روستای این بخش با پیشرفت فیزیکی ۳۳درصد همچنان با شتاب ادامه دارد/ فارسلینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=1158

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود