نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان در دیدار با رئیس سازمان برنامه‌ و بودجه مطرح کرد: لزوم جبران خسارات سیل/ انتظار می‌رفت نوبخت زودتر به لرستان سفر کند/ دولت و سازمان برنامه‌وبودجه نگاه ویژه‌ای برای اشتغال لرستان داشته باشد.

تاریخ انتشار : 23 مهر 1398, 11:02
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز، آیت‌الله سید احمد میرعمادی صبح سه‌شنبه در دیدار با رئیس سازمان برنامه‌وبودجه در سخنانی خطاب به نوبخت اظهار داشت: انتظار می‌رفت که سفر شما خیلی زودتر از این‌ها بعد از سیل صورت می‌گرفت.

وی ادامه داد: حمایت‌های لازم از سوی دولت تاکنون انجام‌گرفته است و در هنگام وقوع سیل تا حدودی کار مدیریت شد ولی خسارات سیلاب لرستان خیلی سنگین بود و بعد از سیل مشکلات عدیده‌ای باقی‌مانده است که رفع آن‌ها هم زمان‌بر بوده و هم نیازمند امکانات و اعتبارات بیشتر است.

نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان و امام‌جمعه خرم‌آباد افزود: انتظار داریم شما نگاه ویژه‌ای به سیل‌زدگان استان داشته باشد چراکه لرستان نیاز به اعتبار دارد.

آیت‌الله میرعمادی با تأکید بر ضرورت نگاه ویژه دولت به رفع مشکلات ناشی از سیل، بیان کرد: در این زمینه باید به‌گونه‌ای عمل شود که خسارات جبران و برای آینده هم اقدامات لازم تدارک دیده شود.

یکی از دغدغه‌های مردم موضوع بیکاری است

وی در ادامه سخنان خود با بیان اینکه یکی از دغدغه‌های استان لرستان و مردم موضوع بیکاری است، گفت: باید دولت و سازمان برنامه‌وبودجه نگاه ویژه‌ای برای اشتغال لرستان داشته باشد.

نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان و امام‌جمعه خرم‌آباد عنوان کرد: استان‌های دیگر در گذشته به نقطه مطلوب رسیده‌اند اما لرستان همچنان به نقطه مطلوب نرسیده و برای رسیدن به نقطه مطلوب نیازمند تأمین و تخصیص اعتبارات است.

نیازمند اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی به‌صورت عملیاتی هستیم

آیت‌الله میرعمادی با بیان اینکه دست سازمان برنامه‌وبودجه باز است که توجه جدی داشته باشد، یادآور شد: یکی دیگر از مشکلات استان لرستان نبود زیرساخت‌های لازم برای سرمایه‌گذاری است و با تخصیص‌های کنونی درزمینهٔ اعتبارات نمی‌توان کار خاصی انجام داد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با یادآوری اینکه نظام ما نظام قدرتمندی است اما در حوزه اقتصادی دارای یکسری مشکلات و ضعف‌ها هستیم، بیان کرد: در حوزه نظامی توانمندی فراوانی داریم اما در حوزه اقتصادی نیازمند اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی به‌صورت عملیاتی هستیم.

نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان و امام‌جمعه خرم‌آباد ادامه داد: باید از ظرفیت‌های داخلی استفاده کنیم تا قدرت برتر اقتصادی هم باشیم/مهرلینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=1139

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود