معاون سیاسی استانداری لرستان در جلسه شورای اطلاع‌رسانی استان مطرح کرد: تدابیر لازم جهت پیشگیری از سیل اندیشیده شود/ دستگاه ها اجرایی استان در مقابل رسانه ها پاسخگو باشند

تاریخ انتشار : 21 مهر 1398, 23:00
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز، محمود ثمینی عصر امروز در جلسه شورای اطلاع‌رسانی لرستان با تأکید بر توسعه استان، اظهار داشت: همه ما موظف به دنبال کردن این مسیر هستیم.

وی خاطرنشان کرد: توسعه استان نیازمند فرهنگ‌سازی و اطلاع‌رسانی است، بستر این موضوع فراهم شده و انتظار می‌رود اصحاب رسانه بیش از پیش در تحقق توسعه لرستان فعالیت کنند.

معاون سیاسی استانداری لرستان با تأکید بر ضرورت پاسخ‌گویی دستگاه‌های اجرایی استان به سؤالات خبرنگاران، افزود: اگرچه شورای اطلاع‌رسانی اخبار تحلیلی را در اختیار اصحاب رسانه قرار می‌دهد، اما ابن موضوع سبب نمی‌شود مدیران جوابگوی اصحاب رسانه نشوند.

ثمینی بیان داشت: درصدد افزایش فعالیت‌ها و همگرایی‌ها از سوی اقشار مختلف جامعه هستیم، بنابراین از به کار بردن الفاظی که متلاطم کننده بستر آرام استان بوده خودداری کنیم  و انتقادها را به مبادی ذیربط منتقل نماییم.

وی با تأکید بر اینکه با آغوش باز از انتقادات استقبال می‌کنیم، گفت: تلاش کنیم که بستر توسعه در لرستان بیش از گذشته فراهم شود و امنیت سرمایه‌گذاری در استان افزایش یابد.

معاون سیاسی استانداری لرستان با اشاره به اقتصاد کشور بر سه پایه دولتی، تعاونی و بخش خصوصی، اظهار داشت: امروز موتور محرک توسعه استان نیازمند بخش خصوصی و تعاونی بوده، و تحقق این مهم نیازمند مشارکت دستگاه‌های اجرایی جهت رفع موانع پیش‌روی سرمایه‌گذاران است.

ثمینی با اشاره به حجم بالای بارش‌ها در استان، خاطرنشان کرد: برخی زیرساخت‌ها برای این حجم از بارندگی فراهم نبود، ضمن اینکه برخی دستگاه‌ها نیز وظایف خود را به خوبی انجام نداده بودند.

وی بیان داشت: فصل پائیز آغاز شده و شاهد بارندگی‌های خوبی در استان خواهیم شد، از این رو دستگاه‌های اجرایی تدابیر لازم را جهت پیشگیری و جلوگیری از سیل و خسارات ناشی از آن لحاظ کنند/ فارسلینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=1136

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود