امروز: سه شنبه، 8 اسفند 1402
پلدخترنیوز » اخبار » اخبار اجتماعی » وزیر آموزش و پرورش در مراسم افتتاح دبیرستان 12 کلاسه شاهد "قلم‌چی" پلدختر مطرح کرد: رتبه‌بندی معلمان حتما در نیمه دوم امسال انجام خواهد شد‌/ مهمترین اولویت‌ها و دغدغه‌های ما در آموزش و پرورش حل مشکلات نیروی انسانی است

وزیر آموزش و پرورش در مراسم افتتاح دبیرستان 12 کلاسه پلدختر مطرح کرد:

وزیر آموزش و پرورش در مراسم افتتاح دبیرستان 12 کلاسه شاهد "قلم‌چی" پلدختر مطرح کرد: رتبه‌بندی معلمان حتما در نیمه دوم امسال انجام خواهد شد‌/ مهمترین اولویت‌ها و دغدغه‌های ما در آموزش و پرورش حل مشکلات نیروی انسانی است

کد خبر: 1128
  • 2
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز، محسن حاجی میرزایی ظهر امروز پنجشنبه مورخ ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ در مراسم افتتاح دبیرستان 12 کلاسه پلدختر اظهارداشت: سیلی که در لرستان اتفاق افتاد در برخی از موارد دوره زمانی آن قابل شناسایی نیست و شاید هزار سال است که تکرار نشده بنابراین یک رویداد بزرگ بود.

وی افزود: اما بزرگتر از سیل، نوع مواجه انسان‌ها با این رویدادهاست؛ همه ما به خاطر داریم که در فروردین 98 در کنار سیل ویرانگر شاهد سیل همراهی و همکاری و تعاون در این منطقه شکل گرفت و مردم خوب لرستان از تمام کشور افرادی را دیدند که برای کمک به آنها آمده بودند و این اتفاق بزرگ و مبارکی است.

وزیر آموزش و پرورش عنوان کرد: اگر آموزش پرورش منابع کافی داشت و از خیرین و کمک‌های موسسات بی نیاز بود این قدر عظمت نداشت، چون عظمت زمانی رخ می‌دهد که مردم مشارکت کنند.

وی تصریح کرد: کشاندن مردم به میان جامعه، برداشتن دیوارهای مدرسه، ارتباط برقرار کردن بین خانواده و مدرسه یک ضرورت است؛ این پیوندها آن چیزی است که ما در جستجوی آن هستیم.

حاجی میرزایی با بیان اینکه هدف آموزش و پرورش تربیت انسانهاست، خاطرنشان کرد: یکی از مهمترین وجوه تربیت، حس تعاون و همکاری، حس مسئولیت پذیری و مشارکت در امور اجتماعی است.

وی با بیان اینکه یکی از مهمترین اولویت‌ها و دغدغه‌های ما حل مشکلات نیروی انسانی است، گفت: اگر نظام تعلیم و تربیت بخواهد به درستی به ماموریت‌ها و  مسئولیت‌هایش عمل کند باید معلم آرامش داشته باشد و توانمند، مجهز، فعال و بدون دغدغه و نگرانی باشد و به شما اطمینان می‌دهیم که از کوچکترین تلاشی برای حل مشکلات آنها دریغ نمی‌کنیم. 

وزیر آموزش و پرورش افزود: در زمانی که من این مسئولیت را پذیرفتم آیین نامه‌ای برای به کارگیری این افراد در هیئت دولت به تصویب رسید، شیوه نامه‌ای هم از طرف وزارت آموزش و پرورش به استان‌ها ابلاغ شد و تمام تلاش مدیران استان این است که این کار به سرعت و با دقت انجام شود.

وی عنوان کرد: رتبه‌بندی هم یکی از مسئولیت‌های ماست که امسال در بودجه 98 اعتباری برای آن پیش بینی شده و حتما در نیمه دوم سال انجام خواهد شد. 

حاجی میرزایی در رابطه با کمک به فرهنگیان، تصریح کرد: تا جایی که در حد بضاعتمان باشد تلاش خودمان را در جهت کمک به فرهنگیان خواهیم کرد

گزارش از: فیروزه حاتمی
دسته بندی: اخبار / اخبار اجتماعی
تبلیغ

نظر شما

  • نظرات ارسال شده شما، پس از بررسی و تأیید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی‌شود
برای کد جدید روی آن کلیک کنید