امروز: جمعه، 31 شهریور 1402
پلدخترنیوز » اخبار » اخبار حوادث » مدیرکل حوزه ریاست دانشگاه علوم پزشکی لرستان خبر داد: اختصاص اعتبار ۳ میلیارد تومانی تعمیر و تجهیز دانشکده پرستاری پلدختر/ پیشرفت ۵۰ درصدی بازسازی دانشکده پرستاری شهرستان/ تلاش می‌شود دانشجویان از بهمن ماه در این دانشکده مستقر شوند

مدیرکل حوزه ریاست دانشگاه علوم پزشکی لرستان خبر داد:

مدیرکل حوزه ریاست دانشگاه علوم پزشکی لرستان خبر داد: اختصاص اعتبار ۳ میلیارد تومانی تعمیر و تجهیز دانشکده پرستاری پلدختر/ پیشرفت ۵۰ درصدی بازسازی دانشکده پرستاری شهرستان/ تلاش می‌شود دانشجویان از بهمن ماه در این دانشکده مستقر شوند

کد خبر: 1112
  • 1
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز، علی فرهادی از اختصاص اعتبار سه میلیارد تومانی تعمیر و تجهیز دانشکده پرستاری تخریب شده از سیل در پلدختر خبر داد.

وی، اظهار داشت: دانشکده پرستاری پلدختر در جریان وقوع سیل اخیر، ۱۰۰ درصد تخریب و غیرقابل استفاده شد که خوشبختانه این مرکز با تلاش ها و زحمات گروه‌های جهادی و نیروهای شبکه بهداشت و درمان پلدختر بخش‌هایی از آن آماده شده است.

مدیرکل حوزه ریاست دانشگاه علوم پزشکی لرستان افزود: بخش‌هایی از این دانشکده، از جمله سلف سرویس دانشجویان در جریان سیل دچار آسیب جدی شد که تاکنون تلاش های زیادی برای راه‌اندازی آن صورت گرفته است.

فرهادی گفت: هم اکنون سه کلاس از این دانشکده ۱۰۰ درصد آماده حضور دانشجویان شده و بخش‌هایی از سایر کلاس ها نیز آماده شده و تلاش می‌شود در یک فاز بندی چند ماهه، این مرکز آماده حضور دانشجویان شود.

وی افزود: فاز اول بازسازی دانشکده پرستاری پلدختر، سلف سرویس دانشجویان بود، که تا آبان ماه سال جاری عملیات آن به پایان می رسد.

مدیرکل حوزه ریاست دانشگاه علوم پزشکی لرستان یادآور شد: تلاش می‌شود تمام دانشجویان این دانشگاه از اول ترم آینده یعنی بهمن ماه در دانشکده مستقر شوند.

وی با بیان اینکه عملیات بازسازی دانشکده پرستاری پلدختر، ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد تصریح کرد: کارهای اداری مناقصه حصارکشی این دانشکده در حال انجام است و حداکثر ظرف یک ماه آینده عملیات آن آغاز می‌شود.

مدیرکل حوزه ریاست دانشگاه علوم پزشکی لرستان ادامه داد: بخش زیادی از هزینه‌های عملیات اجرایی بازسازی دانشکده پرستاری پلدختر را خیران متقبل شدند و از نیروهای جهادی که در پاکسازی و تعمیرات دانشکده همکاری زیادی کردند که از آنها قدردانی می‌شود.

فرهادی خاطر نشان کرد: پرستاری، هوش بری و فوریت های پزشکی، سه رشته دانشجویان دانشکده پرستاری پلدختر است که در این مرکز تدریس می‌شود/ مهر

دسته بندی: اخبار / اخبار حوادث
تبلیغ

نظر شما

  • نظرات ارسال شده شما، پس از بررسی و تأیید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی‌شود
برای کد جدید روی آن کلیک کنید