سرپرست فرمانداری خرم‌آباد مطرح کرد: باید امانت‌دار خوبی در قبال رأی مردم باشیم/ سلامت انتخابات در گرو رعایت اصل بی طرفی توسط دست‌اندرکاران است/ در مسئولیت‌های مختلف همواره حرکت بر مبنای قانون را خط‌مشی خود قرار داده‌ام

تاریخ انتشار : 10 مهر 1398, 23:27
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز، جعفر طولابی در مراسم تودیع اسد عبداللهی و معارفه سرپرست فرمانداری خرم‌آباد که با حضور معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان، مدیران کل ستادی استانداری، اعضای شورای اداری و تأمین شهرستان، کارکنان فرمانداری خرم‌آباد و اصحاب رسانه و مطبوعات برگزار شد، ضمن تشکر از حُسن اعتماد استاندار لرستان و معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری، گفت: در دین مبین اسلام و بر اساس فرموده مولای متقیان حضرت علی (ع)، مسئولیت یک امانت است و ما به عنوان شیعه آن امام باید خود را امانت‌دار سمت‌های که به ما واگذار می‌شود بدانیم.

 سرپرست فرمانداری خرم‌آباد تصریح کرد: برگزاری انتخابات مجلس و شورای اسلامی مهم‌ترین برنامه پیش روی ما در مجموعه فرمانداری خرم‌آباد است و ما مجریان انتخابات باید رسالت خود را به‌خوبی ایفا کرده و انتخاباتی سالم و قانونی با تکیه بر رعایت اصل بی‌طرفی را برگزار کنیم.

 وی ادامه داد: راهبرد اصلی و اساسی نظام و دولت در برگزاری انتخابات بر چهار اصل مشارکت، رقابت، امنیت و سلامت استوار است و بنا بر فرموده مقام معظم رهبری رأی مردم حق‌الناس است و ما باید امانت‌دار خوبی در قبال رأی مردم باشیم.

طولابی سپس با تاکید بر رعایت قانون در برگزاری انتخابات، اظهار داشت: در مسئولیت‌های مختلف همواره حرکت بر مبنای قانون را خط‌مشی خود قرار داده‌ام و در انتخابات نیز مجری برگزاری انتخاباتی قانونی، سالم و بی‌طرف خواهیم بود.

 سرپرست فرمانداری خرم‌آباد اذعان داشت: مردم ثابت کرده‌اند که پشتیبان انقلاب بوده و همواره درصحنه حضور خواهند داشت، اما ما باید زمینه حضور حداکثری مردم را فراهم کرده و برای این کار لازم است که اعتماد آنان را جلب کنیم.

 طولابی در پایان خاطر نشان ساخت: شهرستان خرم‌آباد مشکلات خاص خود را دارد و برای رفع مشکلات تلاش، همت و مشارکت همگان لازم است و در جلسه آتی شورای اداری تمام اولویت‌ها و برنامه‌های کاری را تببین خواهیم کرد/ یافتهلینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=1111

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود