مدیرکل ورزش و جوانان لرستان مطرح کرد: آشتی فوتبال‌دوستان با ورزشگاه تختی/ دوست نداشتیم بازی خیبر و سپاهان بلیت فروشی شود/ انتظار داریم هواداران خیبر بار دیگر فرهنگ غنی لرستان را نشان دهند

تاریخ انتشار : 8 مهر 1398, 12:29
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز، سید علی کریمی با اشاره به دیدار مرحله یک‌شانزدهم نهایی جام حذفی بین تیم‌های خیبر خرم‌آباد و سپاهان اصفهان، اظهار کرد: امروز دو تیم ریشه‌دار فوتبال ایران به مصاف هم می‌روند، تمهیدات لازم اندیشیده شده و امیدواریم فارغ از نتیجه بازی خوب و بدون مشکلی را شاهد باشیم.

وی ادامه داد: این بازی شور و نشاط خاصی در بین علاقه‌مندان ورزش لرستان ایجاد کرده و فوتبال‌دوستان بدون تردید امروز با ورزشگاه تختی خرم‌آباد آشتی می‌کنند و شاهد حضور چشم‌گیر هواداران خواهیم بود.

کریمی با اشاره به شرایط و نحوه بلیت‌فروشی تصریح کرد: خیلی دوست داشتیم که این بازی بلیت‌فروشی نداشته باشد اما با توجه به دستورالعمل سازمان لیگ فدراسیون فوتبال تماشاگران باید با تهیه به ورزشگاه بروند و برای سهولت مردم پنج محل فروش بلیت را درنظر گرفتیم و از روزهای قبل به طور کامل این موضوع را رسانه‌ای کردیم تا علاقه‌مندان مشکلی نداشته باشند.

مدیرکل ورزش و جوانان لرستان یادآور شد: مردم استان ما در همه عرصه‌ها خودشان را ثابت کرده‌اند و انتظار داریم هواداران خیبر بار دیگر فرهنگ غنی لرستان را نشان دهند.

وی اضافه کرد: از ابتدای ورود تیم سپاهان به خرم‌آباد با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده به استقبال اعضای این تیم رفتیم و شرایط مورد نظر آنان را فراهم کردیم که این امر رضایت مسئولان تیم از جمله آقای قلعه‌نویی را به دنبال داشت.

کریمی گفت: مسئولان تیم خیبر نیز برای این بازی خیلی تلاش کرده و زحمت کشیده‌اند و امیدواریم نمایشی در خور شان استان فارغ از نتیجه بازی ببینیم و نباید فراموش کنیم که سپاهان از بهترین تیم‌های ایران است.

مدیرکل ورزش و جوانان لرستان با اشاره به زحمات دستگاه‌های اجرایی، استاندار و شورای تامین استان اضافه کرد: همکاری خیلی خوبی را بین دستگاه‌ها شاهد بودیم و جا دارد از تمام کسانی که برای برگزاری این دیدار تلاش کرده‌اند، تشکر و قدردانی کنم/ایسنالینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=1100

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود