فرماندار مرکز استان خبر داد: اتخاذ تدابیر ویژه‌ برای برگزاری دیدار خیبر و سپاهان/ ورود به ورزشگاه فقط مختص به تماشاگرانی است که بلیت بازی را تهیه کرده‌اند

تاریخ انتشار : 7 مهر 1398, 15:18
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز، اسد عبداللهی با اشاره به برگزاری جلسه شورای تأمین شهرستان با موضوع برگزاری مسابقه بین تیم‌های خیبر خرم‌آباد و سپاهان اصفهان در چارچوب مسابقات فوتبال جام حذفی کشور، گفت: با توجه به پخش مستقیم این دیدار از رسانه ملی، تماشاگرانی که در ورزشگاه حاضر می‌شوند، ضمن رعایت رسم میهمان‌نوازی، معرف فرهنگ استان و شهرستان به کل کشور باشند.

 فرماندار خرم‌آباد تصریح کرد: نیروهای امنیتی، انتظامی و یگان ویژه، وظیفه برقراری نظم و امنیت داخل و محیط پیرامونی ورزشگاه و همچنین ورود و خروج تماشاگران و اعضای هر دو تیم را بر عهده خواهد داشت.

 وی ادامه داد: در راستای برگزاری هر چه بهتر این رویداد مهم ورزشی، تاکیدات لازم به دستگاه‌های خدمات رسان از جمله اورژانس ۱۱۵، آتش‌نشانی، شهرداری، آب، برق و مخابرات ابلاغ شده تا ضمن اعزام تیم‌های تخصصی و کارشناسی به ورزشگاه، اقدامات لازم را مد نظر قرار دهند.

عبداللهی افزود: همچنین پلیس راهور شهرستان موظف است در راستای تسهیل در تردد وسایط نقلیه در قبل، حین و بعد از مسابقه، نسبت به تدوین طرح ترافیکی ویژه این مسابقه اقدام لازم را معمول دارد.

 رئیس شورای تامین شهرستان خرم‌آباد سپس اذعان داشت: ورود هر گونه اشیا و وسایل ممنوعه از جمله بطری آب، اشیاء تیز و برنده، محترقه و آتش‌زا و هر وسیله‌ای که قابلیت پرتابی دارد، به ورزشگاه ممنوع است و تماشاگران در این خصوص همکاری لازم را با عوامل اجرایی به عمل آورند.

فرماندار خرم‌آباد در پایان خاطرنشان ساخت: ورود به ورزشگاه فقط مختص به تماشاگرانی است که بلیت بازی را تهیه کرده‌اند و سایرین از مراجعه به محل برگزاری مسابقه خودداری نمایند/ یافتهلینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=1099

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود