دبیر ستاد اربعین استان خبر داد: زائران کربلا نیاز به ویزا ندارند/ ثبت‌نام در سامانه سماح ضروری است/ پیش‌بینی می‌شود ۸۰ هزار نفر در لرستان برای مراسم اربعین ثبت‌نام کنند

تاریخ انتشار : 6 مهر 1398, 23:36
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز؛ حمید کشکولی در جلسه شورای اداری شهرستان الیگودرز گفت: سفر به عراق و حضور در مراسم اربعین نیاز به ویزا ندارد اما داشتن پاسپورت برای زائرین ضروری می‌باشد و متقاضیان باید در سامانه سماح ثبت‌نام نمایند.

وی با اشاره به اینکه مرز خروجی زائران لرستان، مرز مهران تعیین شده است افزود: در مسیر مواکب مودم‌هایی جهت ثبت‌نام از زائرانی که موفق به ثبت‌نام نشده‌اند نصب خواهد شد.

کشکولی با اشاره به روند افزایشی ثبت‌نام زائران افزود: تاکنون ۳۰ هزار لرستانی در سامانه سماح ثبت‌نام نموده‌اند در حالی که سال گذشته در مجموع ۲۸ هزار نفر ثبت‌نام نمودند و با شرایط موجود پیش‌بینی می‌شود امسال ۸۰ هزار نفر از لرستان ثبت‌نام نمایند.

فرماندار الیگودرز همچنین به الیگودرز به‌عنوان یکی از محورهای اصلی عبور زائران ایرانی و خارجی اشاره نمود و افزود: شهرستان الیگودرز سه موکب برپا نموده که یکی از آن‌ها در عراق و دو موکب دیگر در شهر الیگودرز فعالیت دارند و امسال عبور زائران از شهرستان الیگودرز بسیار افزایش می‌یابد/ یافتهلینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=1097

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود