جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان در سخنرانی پیش از خطبه های این هفته نماز جمعه خرم آباد مطرح کرد: انتقاد از حذف نام شهدا در خیابان‌ها و معابر/ جبهه مقاومت روز به روز قدرتمندتر می‌شود/ دشمنی اروپایی‌ها با ملت ایران تازگی ندارد

تاریخ انتشار : 5 مهر 1398, 21:55
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز، سردار حبیب الله توکلی در سخنرانی پیش از خطبه های این هفته نماز جمعه خرم آباد در مصلای الغدیر این شهر در سخنانی با اشاره به اینکه امروز جمهوری اسلامی ایران خیمه امام حسین(ع) است، اظهار داشت: ما بی تفاوت نیستیم و با حسین زمان(ع) یعنی مقام معظم رهبری بعیت کرده ایم، در کنار ایشان خواهیم ایستاد و منتظر اشاره ای هستیم تا کاخ های ظالمان را فرو ریزیم.

جبهه مقاومت روز به روز قدرتمندتر می‌شود

وی با بیان اینکه ما حامی مظلومین منطقه هستیم و مظلومین منطقه حامی انقلاب اسلامی و جمهوری اسلامی ایران هستند، افزود: در فتنه ۸۸ و اغتشاشات ۹۶، فریب خوردگانی شعار «نه غزه، نه لبنان، جانم فدای ایران» سر می داند، امروز در فضا و در شرایطی که ایران اسلامی در محاصره شیاطین بزرگ قرار گرفته سوریه، لبنان، عراق و ... در کنار ما ایستاده اند و برای دفاع از جمهوری اسلامی و انقلاب اسلامی و برای دشمنان خط و نشان می کشند.

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان، تصریح کرد: دستاورد دفاع مقدس برای همه ملت های منطقه معرفی الگوهای جهادی، الگوی ایستادگی، خودباوری و خود اتکایی در شرایط سخت و معرفی الگوی تشکیل نیروی مردمی بسیج و ... است.

سردار توکلی با تاکید بر اینکه نقشه های شوم آمریکایی و اسرائیل برای ایجاد خاورمیانه بزرگ تحقق پیدا نکرد، بلکه خواست انقلاب اسلامی رقم خورد و به جای خاورمیانه بزرگ و جدید جبهه مقاومت اسلامی در کشورهای منطقه شکل گرفته است، گفت: جبهه مقاومت روز به روز قدرتمندتر می شود.

دشمنی اروپایی‌ها با ملت ایران تازگی ندارد

وی با اشاره به اینکه این واقعیت امروز بر همگان آشکار شده که هر زور گوی قدرتمندی ملتی را به زنجیر بکشد، تحقیرش کند، غارتش کند و کشورش را مورد تعدی و تجاوز قرار دهد پاسخ خود را از کشوری که مورد تجاوز قرار گرفته دریافت خواهد کرد، گفت: بعد از گذشت ۳۱ سال از جنگ تحمیلی امروز آغاز کنندگان جنگ تحمیلی و حامیان دیروز صدام یک بار دیگر در سازمان ملل تجمع کردند تا برجام دیگری را به ملت ایران تحمیل کنند، توافق نامه جدیدی را مطرح کردند تا از ایران تعهد بگیرند که ثبات منطقه را به هم نزدند.

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان، ادامه داد: حمایت های اروپایی ها از صدام در دفاع مقدس بر ملت ایران پوشیده نیست، دشمنی اروپایی ها با ملت ایران از آغاز دفاع مقدس و ۲۳ بهمن ۵۷ شروع شده و تازگی ندارد.

سردار توکلی، تاکید کرد: امروز بعد از ۳۰ سال از پایان جنگ تحمیلی باز هم اروپایی ها روبروی ملت ایران ایستاده اند.

انتقاد از حذف نام شهدا در خیابان‌ها و معابر

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به بحث حذف نام شهیدان از خیابان ها و معابر، گفت: ما به عنوان هم رزمان شهید،  کسانی که در دفاع مقدس در کنار شهدا بوده ایم و به عنوان سخنگوی خانواده شهدا هرگز نخواهیم پذیرفت که حتی نام یک شهید و تصویر یک شهید از خیابانی حذف شود.

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان، تصریح کرد: این امر با مخالفت و اعتراض همه خانواده شهدا و رزمندگان کشور روبرو شده و از همه مسئولان انتظار داریم که نگذارند مظاهر اقتدار،  امنیت، شرف و آبروی این کشور که شهیدان والا مقام هستند این گونه مورد بی احترامی قرار گیرند.

سردار توکلی در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید محرم را با شور و شعور پشت سر گذاشته ایم و آماده می شویم که در اربعین حسینی(ع) نام خود را به عنوان ارادتمندان و عاشقان امام حسین(ع) ثبت کنیم، افزود: سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان توان خود را به کار گرفته،  در ستاد اربعین استان پیگیری های را انجام داده و فعالیت خود را شروع کرده تا در شهرستان های استان، در مرز و کربلا و نجف میزبان زائران امام حسین(ع) باشد/ مهرلینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=1092

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود