مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه پلدختر در گردهمایی عمومی سیاسی عاشورائیان شهرستان مطرح کرد: با اتحاد و همدلی تحریم های اقتصادی را پشت سر خواهیم گذاشت/ تجربه نشان داده نمی توان به آمریکا اعتماد کرد

تاریخ انتشار : 3 مهر 1398, 21:27
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز، حجت الاسلام والمسلمین نقی هادی ظهر امروز در گردهمایی عاشورائیان که در سالن ارشاد اسلامی برگزار شد‌ با بیان اینکه شهدای ما در دوران دفاع مقدس به این باور و اعتقاد رسیدند که حرکتشان بر اساس توکل به خدا بود ودست به دامان اهل بیت شدند وائمه هم یار ویاور رزمندگان در دوران دفاع‌ مقدس بودند اظهار داشت: قبل از انقلاب ما 23درصد تحصیر کرده داشتیم ولی بعد از انقلاب به برکت انقلاب ودفاع مقدس 85درصد تحصیل کرده داریم وتعداد دانشگاه های ما قبل از انقلاب 87دانشگاه بود که به برکت خودباوری مردم،شهدا ومسئولان در حال حاضر نزدیک 300 دانشگاه در کشور داریم. 

وی با بیان اینکه قبل از انقلاب در زمینه انرژی هسته ای حرفی برای گفتن نداشتیم افزود:در حال حاضر جز 10کشور برتر دنیا در زمینه انرژی هسته ای هستیم ودر عرصه نظامی هم قدرت نظامی داریم که با قدرت پهپادهای نظامی آمریکایی را در منطقه نابود کردیم.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه پلدختر با اشاره به اینکه نیروهای نظامی در کنار مردم ایران اسلامی ومسلمانان کشورهای اسلامی هستند عنوان کرد: با قدرت نظامی که داریم دشمن ونقشه های آن را به زانو در آوردیم.

وی بیان کرد: سناریوی جنگ علیه ملت ایران یک عملیات روانی است وعملی نخواهد شد که با این عملیات روانی می خواهند ایران را به پای میز مذاکره بنشانند وبا آن امتیاز بگیرند. 

حجت الاسلام والمسلمین هادی با اشاره به اینکه در طول چهل سال انقلاب دشمن همواره در صدد ضربه زدن به انقلاب اسلامی بوده گفت: دشمن شهدای هسته ای ما را ترور کردند وتحریم اقتصادی علیه ایران لحاظ کردند که ایران اسلامی را از پای درآورند ولی جمهوری اسلامی ایران همه این سناریوها را پشت سر گذاشته است.

وی تصریح کرد: دشمن درصدد جنگ قومیتی در ایران است وداعش را هم آمریکا در منطقه به وجود آورد که جنایت در منطقه انجام داد که هدف از تشکیل داعش ضربه زدن به جمهوری اسلامی ایران است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه پلدختر با اشاره به اینکه ما در هشت سال دفاع مقدس امکانات نداشتیم و مردم ما بسیج شدند وما پیروز شدیم ولی امروز ما موشک داریم وعظمت واقتدار داریم خاطر نشان کرد: درصد حمله آمریکا به ایران صفر است ولی آنها می خواهند با این کارها از جمهوری اسلامی ایران امتیاز بگیرند که نخواهند گرفت.

حجت الاسلام والمسلمین هادی بیان داشت: سرنوشت کشورهایی مثل لیبی،شوروی سابق وعراق نشان می دهد که نمی توان به آمریکا اعتماد کرد که اگر ما در بحث هسته ای نباید عقب نشینی شویم تا به سرنوشت کشورهای دست سپرده آمریکا دچار شویم

وی با بیان اینکه با اتحاد، همدلی وزیر چتر ولایت بودن از تحریم های اقتصادی گذر خواهیم کرد افزود: کشور ایران اسلامی، استان لرستان وشهرستان پلدختر را با اتحاد و همدلی به اوج قله ها خواهیم رساند.


گزارش از: فیروزه حاتمی


لینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=1085

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود