جانشین فرمانده سپاه لرستان در جلسه ستاد مدیریت بحران استان تاکید کرد: لزوم آموزش و تجهیز نیروهای بسیج برای ارائه خدمات در زمان بحران/ فعالیت ۵۵گردان بیت المقدس در استان/ از ظرفیت گردان های بیت المقدس میتوان برای امداد و نجات در بحران استفاده کرد

تاریخ انتشار : 30 شهریور 1398, 22:28
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز، سردار حبیب الله توکلی شامگاه شنبه در جلسه ستاد مدیریت بحران لرستان در سخنانی با اشاره به همکاری سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان با ستاد بحران برای امداد رسانی و ارائه خدمات در زمان بحران، اظهار داشت: در این راستا مقرر شد که یک تفاهم نامه همکاری بین سپاه و مدیریت بحران استان منعقد شود.

وی بیان اینکه سپاه حضرت ابوالفضل(ع) قرار گاههای متعددی دارد، عنوان کرد: همچنین گردان های مختلفی در حوزه های گوناگون در سطح استان فعالیت دارند.

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان با اشاره به بحث ماموریت امداد و نجات برای نیروهای این گردان ها، عنوان کرد: در سطح استان ۵۵ گردان بیت المقدس فعالیت دارند و می توان از این ظرفیت برای بحث امداد و نجات در زمان بحران استفاده کرد.

سردار توکلی با اشاره به انعقاد تفاهم نامه همکاری بین سازمان بسیج و همچنین ستاد مدیریت بحران در این رابطه، بیان داشت: برای عملیاتی شدن این تفاهم نامه نیاز به ارائه آموزش های لازم به نیروهای بسیج و گردان های سطح استان و همچنین تجهیز آنها وجود دارد.

وی، تاکید کرد: در این رابطه دستگاههای امداد رسان مانند هلال احمر می توانند ورود پیدا کنند تا بتوان از ظرفیت نیروهای بسیج سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان در هنگام بحران استفاده کرد/ مهرلینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=1068

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود