فرمانده سپاه ناحیه پلدختر در نشست خبری با اصحاب رسانه این شهرستان به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس مطرح کرد: برگزاری گردهمایی عمومی عاشورائیان در پلدختر/ در هفته دفاع مقدس کارگاه اشتغالزایی و تسهیل گری فرش در پلدختر به بهره برداری می رسد

تاریخ انتشار : 30 شهریور 1398, 11:31
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز؛ سرهنگ محمد محمودوند ظهر امروز شنبه مورخ ۱۳۹۸/۰۶/۳۱ در نشست خبری با اصحاب رسانه این شهرستان که به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس در سپاه ناحیه پلدختر برگزار شد با اشاره به اینکه روز اول هفته دفاع مقدس با عنوان روزقدرت، توانمندی، اقتدار نیروهای مسلح است اظهار داشت: در اولین روز هفته دفاع مقدس اقشار مختلف بسیج در دیدار با امام جمعه پلدختر با آرامانهای امام ورهبری تجدید میثاق می کنند و برنامه های مختلفی از جمله نشست های بصیرتی زینبی و برنامه تبیین آموزش وگفتمان سازی در راستای مسجد محوری برگزار می شود.

فرمانده سپاه ناحیه پلدختر با بیان اینکه در دومین روز هفته دفاع مقدس زنگ مقاومت در مدارس شهرستان به صدا در می آید عنوان کرد: سرکشی از خانواده های معظم شهدای سرباز، برگزاری ایستگاه نقاشی وتجلیل از سربازان نمونه سپاه ونیروی انتظامی برگزار می شود.

وی با اشاره به اینکه در سومین روز هفته دفاع مقدس که با عنوان رونق تولید وحمایت مردمی است اعزام تیم های پزشکی به مناطق محروم را خواهیم داشت بیان کرد: برگزاری نشست کارفرما با کارگران، اعزام تیم های پزشکی وتوزیع 10دستگاه کانکس سرویس بهداشتی به مناطق محروم، افتتاح کارگاه اشتغال زایی وتسهیل گری فرش وصندوقهای قرض الحسنه بسیج از جمله برنامه های سومین روز هفته دفاع مقدس است.

سرهنگ محمودوند گفت: در چهارمین روز هفته دفاع مقدس که با عنوان بصیرت، دشمن شناسی‌،ولایت مداری ودفاع همه جانبه برگزار می شود گردهمایی عمومی سیاسی عاشورائیان، برنامه آبروی کوچه افتخار محله ومسابقه کتابخوانی را خواهیم داشت.

وی با اشاره به اینکه در پنجمین روز هفته دفاع مقدس برنامه هایی از جمله کوهیپمایی مشترک سپاه ونیروی انتظامی برگزار می شود بیان کرد:کلنگ زنی پایه پرچم، افتتاح موسسه کار آفرینی واشتغال زایی شهدای مدافع حرم، غبارروبی قبور مطهر شهدا و نشست روشنگری با حضور مسئولان از جمله برنامه های روز پنجم هفته دفاع مقدس است. 

فرمانده سپاه ناحیه پلدختر خاطرنشان کرد: برگزاری پیاده روی عمومی،ایستگاه سلامت، ایستگاه صلواتی، میز خدمت، حضور دسته جمعی نیروهای نظامی و انتظامی، بسیجیان، مسئولان ادارات وارگانها وسخنرانی فرمانده سپاه ناحیه پلدختربرنامه های روز ششم هفته دفاع مقدس است که با عنوان معنویت، وحدت ملی، خانواده و ورزش همگانی برگزار می شود.

سرهنگ محمد محمودوند با بیان اینکه روز هفتم دفاع مقدس با عنوان رزمندگان، حماسه آفرینان و جهادگران است برنامه های مختلفی از جمله نشست مشترک پاسداران وجهادگران، یادواره شهدای جهادگر، کوهپیمایی بسیجیان و افتتاح منازل مددجویان تحت پوشش کمیته امداد برگزار می شود.

وی افزود: در آخرین روز هفته دفاع مقدس که با عنوان فرماندهان وپیشکسوتان است ارائه ویزیت رایگان به بیماران، تجلیل از مادران آسمانی، سرکشی به فرماندهان و پیشکسوتان دوران دفاع مقدس اجرا خواهد شد.

گزارش از: فیروزه حاتمی


لینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=1064

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود