رئیس شورای شهر پلدختر مطرح کرد: پل فلزی شهدای هفتم تیر پلدختر به‌زودی جمع‌آوری می‌شود/ راهنمایی‌ و رانندگی شهرستان در اولین فرصت نسبت به نصب علائم رانندگی در خیابان امدادگران اقدام نماید

تاریخ انتشار : 28 شهریور 1398, 22:17
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز، غلامرضا نصیری ظهر امروز در جلسه شورای ترافیک این شهرستان که در سالن شهدای فرمانداری برگزار شد اظهار داشت: برداشتن کابل‌های مخابرات برای جمع‌آوری پل شهدای هفتم تیر انجام‌نشده که با رایزنی انجام‌شده مخابرات درخواست چندین روز زمان کرده‌است.

وی افزود: لیست دستگاه‌هایی که برای جمع‌آوری پل فلزی شهدای دولت  نیاز است از طرف ارتش آماده‌ و به شرکت سامان محیط شرکت مجری بازسازی دیوار ساحلی داده شده‌است، ارتش اعلام‌کرده در اولین فرصت بعد ازبرچیده‌شدن کابل‌های اداره مخابرات در شهر حضور پیدا و این پل را جمع‌آوری می‌کند.

رئیس شورای شهر پلدختر با بیان اینکه شورای ترافیک استان لرستان ایجاد دور برگردان در خیابان امام‌خمینی(ره)را قرار بود ابلاغ کند که تاکنون انجام نشده‌است، عنوان کرد: راهنمایی‌ورانندگی در اولین فرصت نصب علایم رانندگی را در خیابان امدادگران انجام دهد.

وی با اشاره به اینکه با خاک‌ریزی حدود40متری در خیابان هفت تیر به‌سبب اینکه خیابان 24متری‌ست مخالفت کردیم چون هزینه بسیار زیادی دارد و سبب انتقال دوباره خاک به شهر می‌شود، بیان کرد: منتظر هستیم که شرکت مخابرات هر چه سریع‌تر کابلها را جمع‌آوری تا پل فلزی هفتم تیر برداشته‌شود.

نصیری با بیان اینکه اگر این پل برداشته شود به‌سبب اینکه کار ساخت‌وساز در خیابان هفت تیر در حال انجام است تردد سخت می‌شود، عنوان کرد: با توجه به ترافیکی که در داخل شهر قرار دارد و تغییر مسیرخودروهای سنگین به‌سبب افزایش عوارض آزادراه و تردد در جاده قدیم مشکل به‌وجود می‌آید که ما باید تدبیر دیگری برای کاهش ترافیک داشته باشیم.

وی بیان کرد: خط‌کشی خیابان‌ها درآغاز سال تحصیلی در ورودی مدارس انجام‌شده و شهرداری وظیفه خود را در این رابطه انجام داده‌است./ تسنیملینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=1059

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود