معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان در جلسه شورای آموزش و پرورش استان مطرح کرد: ضرورت توسعه خدمات در حوزه فرهنگیان/ تسریع در بازسازی مدارس مناطق سیل زده ضروری است/ امسال مراسم نمادین آغاز سال تحصیلی در شهرسیل زده پلدختر برگزار می شود

تاریخ انتشار : 27 شهریور 1398, 12:39
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز، علی ثمینی  در حاشیه جلسه شورای آموزش و پرورش لرستان، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: به همت آموزش و پرورش و نوسازی مدارس استان تمهیدات لازم برای بازگشایی به موقع مدارس در مناطق سیل زده اندیشیده شده است.

معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان اظهار داشت: کلاس درس مدارسی که هنوز در مرحله تعمییر و بازسازی هستند، در کانس های پیش ساخته دایر می شود.

وی با تاکید بر ضرورت بازسازی مدارس مناطق سیل زده، بیان کرد: انتظار می رود این مدارس هرچه زودتر تکمیل و تحویل آموزش و پرورش شود.

ثمینی  افزود:  تعمییرات مدارس نیازمند تعمیرات و آماده سازی در مناطق سیلزده هر چه سریعتر باید انجام شود تا دانش آموزان  با فراغ بال و  مشاهده تحول جدید در مدارس مواجه شوند.

وی با تاکید بر ضرورت مشارکت سایر دستگاه ها در بازسازی و تعمییر مدارس مناطق سیل زده، گفت: در صورت نیاز دستگاه های مسئول باید نهایت مساعدت را در بازسازی فضای آموزشی در مناطق سیل زده استانداشته باشند.

معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان اظهار کرد: امسال مراسم نمادین آغاز سال تحصیلی در شهرسیل زده پلدختر برگزار می شود.

وی در ادامه با اشاره به اینکه برخی فضاهای آموزشی استان در اختیار سایر ارگان ها و ادارات قرار دارد، بیان کرد: باید این فضاها به سرعت به آموزش و پرورش استان برگشت داده شود.

ثمینی همچنین با تاکید بر ضرورت توسعه خدمات در حوزه فرهنگیان، خواستار تسریع در راه اندازی درمانگاه فرهنگیان در سطح شهرستان های استان شد/ شبستانلینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=1055

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود