امام جمعه پلدختر مطرح کرد: لزوم حضور مردم در برنامه های هفته دفاع مقدس/ بعضی مدیران نسبت به برخی برنامه ها بی تفاوت هستند

تاریخ انتشار : 26 شهریور 1398, 13:52
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز، حجت الاسلام والمسلمین سید محسن موسوی ظهر امروز در جلسه هماهنگی گرامیداشت هفته دفاع مقدس که در سالن شهدای فرمانداری برگزار شد اظهار داشت: بعضی از مدیران پلدختر نسبت به برخی از برنامه ها بی تفاوت هستند ویا برای رفع تکلیف حضور پیدا می کنند در حالی که نیت ما این نیست اگر برنامه ای تدارک دیده می شود باید از آن برنامه ما یک بهره ای ببریم وگرنه مستند سازی یک برنامه هنر نیست باید وجدانمان راحت باشد از مسئولان تقاضا دارم شما نصب العین مردم پلدختر هستید وبه اسم پلدختر شما را می شناسندکه مردم یک انتظار ویژه ای از ما دارند.

وی با اشاره به اینکه مردم انتظار دارند که مدیران فعال باشند افزود: اگر حرفی میزنم خداوند شاهد است که از سر دلسوزی است که در خطبه دوم نماز جمله ما وظیفه داریم مشکلات شهرستان ومردم را بیان کنیم ضرورت ندارد که اگر حرفی توسط فرماندار وامام جمعه زده می شود 10نفر زنگ بزنندکه چرا این مطلب را بیان کردیدمن عناد ودشمنی شخصی با کسی ندارم.

امام جمعه پلدختر با بیان اینکه دردمردم را بیان می کنم ودرصورتی که سالگرد سیل پلدختر بگذرد دیگر حل مشکلات سخت می شودعنوان کرد: یک فرصتی است که باید از آن استفاده کنیم تا مشکلات مردم برطرف شود.

وی از مسئولان شهرستان پلدختر خواست که ارباب رجوع را تکریم کنندچون امروز مردم به سبب مشکلات پس از سیلاب یک مقداری عصبانی هستند و فشار به آنها می آید.

حجت الاسلام والمسلمین موسوی با اشاره به اینکه باب توجیه مسئولان برای شرکت نکردن در جلسات باید برطرف شودگفت: وظیفه داریم که در کلیه جلسات حضور پیدا کنیم ومدیران شهرستان به عنوان لشکر فرماندار باید پشت سر او در جلسات حضور پیدا کنند.

وی تصریح کرد: برنامه دفاع مقدس متعلق به سپاه وارتش نیست متعلق به همه ملت شریف ایران اسلامی است فقط متولی برگزاری آن سپاه پاسداران است و وقتی که متعلق به مردم است همه باید در برنامه ها شرکت کنیم .

امام جمعه پلدختر با بیان اینکه حضور نیروهای ایرانی در اقلیم کردستان عراق وهشدار به ناو انگلیسی وبرگشت آن نشانه اقتدار وعظمت ایران اسلامی ونیروهای انتظامی ونظامی است خاطر نشان کرد: در بزرگداشت هفته دفاع مقدس باید از یادگاران دفاع مقدس وخانواده های آنان یاد کردلینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=1052

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود