رئیس کل دادگستری لرستان در جلسه شورای قضایی استان مطرح کرد: برنامه ویژه‌ای برای مساله تیراندازی و قاچاق در لرستان داریم/ ۵۶ درصد از پست‌های کارمندی دستگاه قضایی در استان بلاتصدی است

تاریخ انتشار : 21 شهریور 1398, 23:46
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز، محمد رزم در جلسه شورای قضایی استان لرستان که با حضور ذبیح الله خداییان رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور برگزار شد، ضمن تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان و امام سجاد (ع) گفت: همه انسانها و بشریت مدیون امام حسین (ع) و این بزرگوار تمام هستی خود را به میدان آورد تا پایان خدا زنده بماند.

رئیس کل دادگستری لرستان به مسئله تیراندازی و نیز قاچاق سلاح،مهمات و مواد مخدر اشاره کرد و‌ گفت: این مسائل موجبات نگرانی را فراهم آورده است ک برای آنها برنامه ویژه و مورد به مورد داریم.

وی ضمن اشاره به این موضوع که شورای قضایی به منظور ایجاد وحدت در دستگاه قضایی و سازمان‌های تابع تشکیل می‌شود، افزود: امیدواریم بتوانیم از این ظرفیت نهایت استفاده را ببریم.

رییس شورای قضایی لرستان به مهمترین برنامه‌های آیت الله رییسی در طرح تحول قوه قضاییه اشاره کرد و گفت: تمام تلاش خود را می‌کنیم تا بتوانیم در راستای این اهداف و برنامه‌ها گام‌های مفید و کاربردی را برداریم.

وی در ادامه به تلاش در جهت رفاه کارکنان دستگاه قضا در استان اشاره کرد و افزود: ۴۶ درصد از پست‌های قضایی و ۵۶ درصد از پست‌های کارمندی دستگاه قضایی در استان بلا تصدی هستند که این موضوع را پیگیری خواهیم کرد.

رزم به تلاش مجدانه در راستای پیگیری مسائل عمرانی در دادگستری و سازمان‌های تابع استان اشاره کرد و ابراز داشت: پرونده‌های موجود در اجرای احکام دارای حجم بالایی هستند که باید ساماندهی شوند و در جهت کاهش آنها تلاش کنیم/ فارسلینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=1041

نظرات :

  1. User Avatar
    علی۱۱۱  ـ  در تاریخ : 23 شهریور 1398 13:21
    عالی بود مطالب جالبی بیان نموده است. استفاده کردیم.

    سلام مطالب را مطالعه کردم بسیار عالی بود

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود