مدیرکل ورزش و جوانان لرستان مطرح کرد: برخی پروژه های ورزش و جوانان استان بدون اخذ مجوز احداث شده اند/ شعار ما در ورزش و جوانان لرستان، برنامه محوری است

تاریخ انتشار : 20 شهریور 1398, 13:51
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز، سید علی کریمی ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: متاسفانه برخی پروژه های ورزش و جوانان لرستان بدون اخذ مجوز احداث شده اند که این موضوع، چالش هایی برای این اداره بوجود آورده است.

مدیرکل ورزش و جوانان لرستان، تصریح کرد: ساخت و سازهای بدون مجوز در سنوات قبل باعث شده تا ورزش و جوانان لرستان به دستگاه های خدمت رسان به ویژه شهرداری ها بدهکار شود.

وی، افزود: مجموع این بدهی ها تا حدی افزایش یافته که پرداخت آن از عهده اداره کل ورزش و جوانان لرستان خارج است، لذا طبق برنامه ریزی های صورت گرفته، به زودی با دستگاه های طلبکار وارد مذاکره خواهیم شد تا هرچه زودتر این موضوع مرتفع شود.

به شهرداری های لرستان بدهکاریم

کریمی، ادامه داد: ورزش و جوانان بدهی زیادی به شهرداری های لرستان دارد که باید نسبت به تسویه آن اقدام شود اما، این مهم نیازمند همکاری و مساعدت شهرداران و اعضای شوراهای شهر و روستا استان است که امیدواریم در تعامل با این اداره کل، به نتیجه مطلوب دست یابیم.

شعار ما در ورزش و جوانان لرستان، برنامه محوری است

وی تاکید کرد: برنامه محوری، یکی از شعارهای ما در دوره جدید اداره کل ورزش و جوانان استان است، لذا طبق برنامه ریزی صورت گرفته، از این پس هیچ پروژه ای بدون اخذ مجوزات و برآورد هزینه های آن به مرحله اجرا نخواهد رسید.

مدیرکل ورزش و جوانان لرستان، گفت: امیدواریم استانداری لرستان نیز اداره کل ورزش و جوانان را در مسیر حل مشکلات موجود یاری رساند تا شاهد توسعه همه جانبه در ۲ حوزه ورزش و جوانان استان لرستان باشیم/ شاپورخواستلینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=1038

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی شود