رئیس کل دادگستری لرستان در جلسه شورای قضایی استان مطرح کرد: عزم جدی دستگاه قضایی در زمینه مبارزه با فساد/ مبارزه با فساد از اولویت‌های دستگاه قضاست

تاریخ انتشار : 5 شهریور 1398, 18:10
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز، جعفر بدری رییس کل دادگستری استان در جلسه شورای قضایی استان که با حضور حجت‌الاسلام‌ و المسلمین مصطفی پورمحمدی مشاور محترم رئیس قوه قضائیه در دادگستری استان برگزار گردید، بیان داشت: همه انتظار دارند که امنیت انتخابات توسط دادگستری تأمین شود.

بدری ضمن گرامیداشت هفته دولت ادامه داد: یکی از نقاط قوت دستگاه قضایی عدم تاثیر پذیری از جناح‌های سیاسی و حرکت در خط مستقیم نظام جمهوری اسلامی ایران است.

ایشان با اشاره به در پیش بودن انتخابات مجلس شورای اسلامی در چند ماه آینده افزود: پیشگیری در این حوزه از برخورد با کانال‌هایی که در فضای مجازی قصد تشویش اذهان عمومی را داشته‌اند، در دستور کار قرار گرفته و با این اقدام مدیران این کانال‌ها با اقدامات فنی که توسط دادستان صورت گرفته اظهار و تذکرات لازم به ایشان داده شده است.

 
مبارزه با فساد از اولویت‌های دستگاه قضاست

بدری اظهار داشت: در مبارزه فساد با هیچ دستگاهی تسامح نداریم در زمینه مبارزه با فساد عزم جدی داریم. بزرگ‌ترین خطر برای نظام سلب اعتماد مردم می‌باشد. فساد معمولاً در لایه‌های میانی اتفاق می‌افتد. پس مدیران در این خصوص اهتمام ویژه‌ای داشته باشند.

رئیس شورای قضایی بر لزوم استفاده از سیستم‌های نوین الکترونیکی در جهت جلوگیری از صرف بودجه بیان داشت: مبارزه با فساد عزم جدی دستگاه قضایی است و در جهت پیشبرد آن می‌طلبد که با استفاده از فناوری‌های نوین و استفاده بهینه از این ابزار با مفاسدی که در دستگاه‌های دولتی وجود دارد مقابله کرد.

جعفر بدری سپس خاطرنشان نمود: در ساختار اداری کشور مقتضی است با استفاده از ظرفیت نیروهای متعهد و متخصص در راستای ارتقاء سلامت نظام اداری و به‌ویژه تکریم ارباب‌رجوع اقدامات لازم صورت پذیرد/ روابط عمومی دادگستری استان لرستانلینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=1006

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود